ERP12 Ticari otomasyonu

İşletmelerinize,

mümkün olan en uygun ERP deneyimi sunun!

Ticari otomasyonu sayesinde her sektörden ve herölçekten işletmelere ait tüm veri işlemlerini ve süreçlerini tek bir panel üzerinden uçtan uca yönetim sayesinde kontrol edebilir ve yönetim sağlayabilirsiniz.

İşletmelerinize, mümkün olan en uygun ERP deneyimi sunun!

Veri güvenirliliği sayesinde ürünlerin satın alınışından, sektördeki satışına kadar olan tüm operasyonel süreçlerini Ticari Otomasyonumuzun etkin kontrol özelliği sayesinde daha verimli geçirebilirsiniz.

İşletmenizin mali durumunu tek ekrandan yönetin!

Cari Kart Aktarımlarında Kolaylık
Read More
Cari kart bilgilerinizi, hızlı bir şekilde aktarabilir, Excel'den toplu adres, mutabakat, taksit, puan ve kimlik gibi bilgilerde de kolaylıkla güncelleme yapabilirsiniz.
Dinamik Arayüz Kullanımı
Dinamik Arayüz Kullanımı
Read More
Dinamik arayüzü sayesinde toplu olarak tüm kullanıcılara ya da şahsi kullanıcılara yönelik ekranlarınızı hoşunuza gidebilecek çok sayıda arayüz templateleri ile ruh halinizi yansıtabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
Çoklu Şube Yönetimi
Çoklu Şube Yönetimi
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next
Ekosmm Modülü ile Muhasebede Kolaylık
Ekosmm Modülü ile Muhasebede Kolaylık
Read More
Ekosmm modülü ile genel resmi muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve cloud yapısıyla verilerinizi her zaman güvende tutabilirsiniz.
Kolay Veri Aktarımı
Kolay Veri Aktarımı
Read More
Excel formatınızdaki veriler için her seferinde aynı işlemleri tekrar tekrar gerçekleştirmek yerine hızlı ve özel şablonlarınızı yapıp işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Özel Şablon Oluşturma
Özel Şablon Oluşturma
Read More
Firmalarınızdan Excel formatında gelen tüm fiş türleri için (farura, irsaliye, fiş v.b.) toplu olarak özel şablonlar oluşturup, içe aktarımlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Previous
Next

©Tüm hakları saklıdır.ProMaster

İletişim

Yarhasanlar Mh. Konuk Cd. No:62/1 ŞEHZADELER/MANİSA

info@promasterbilisim.com.tr

Talebinizi iletin ?

İLETİŞİME GEÇİN

Aradığınızı bulamadınız mı? Hemen formu doldurun, sizi arayalım?

Soru ve taleplerinizle ilgili daha detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.