P R O M A S T E R

DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM

Restaurant, PC Pos
Çözümlerimiz

Cafe , Restaurant sektörü hızla gelişen büyüyen dolayısıyla rekabetin her geçen gün arttığı hızlı dinamik ve karmaşık yapısı ile yatırımcıların en etkin iş takibi ile rakiplerinden farklılık oluşturmak istedikleri bir sektördür.

Teklif İste Tanıtım Video
<span>Restaurant, PC Pos </span>
Çözümlerimiz Cafe , Restaurant sektörü hızla gelişen büyüyen dolayısıyla rekabetin her geçen gün arttığı hızlı dinamik ve karmaşık yapısı ile yatırımcıların en etkin iş takibi ile rakiplerinden farklılık oluşturmak istedikleri bir sektördür.

Restaurant, PC Pos Çözümlerimiz

√ Erp12

√ Cafe , Restaurant sektörü hızla gelişen büyüyen dolayısıyla rekabetin her geçen gün arttığı hızlı dinamik ve karmaşık yapısı ile yatırımcıların en etkin iş takibi ile rakiplerinden farklılık oluşturmak istedikleri bir sektördür.

√ Erp12

√ Erp12 bu yapının en etkin ve rekabetci unsurlarının iyi bir gözlem ve geçmiş tecrübeleri ile hazırlanmış yapısı ile rekabetçi ortamda yatırımcısının yanındadır.

√ Erp12

√ Erp12 hammaddelerin depoya girişinden imalat sürecini en etkin şekilde takip ederek üretim planlamasını kolaylaştırmaktadır.

√ Erp12

√ Erp12 sipariş sürecinin yönetiminde android tabanlı cihazlar ile hızlı ve etkin siparişleme ve mutfağa iltim sağlamaktadır.

√ Erp12

√ Erp12 garson ve kasa takibi konusundaki geçmiş tecrübesi ve yüzlerce işletme sahibi ile yapılan mülakatlar sonuncunda, art niyet ve garson kasa kayıplarının minimize edilmesi konusunda yatırıcısının yanındadır.

√ Erp12

√ Erp12 etkin personel takibi stok takibi çek senet ve cari takibi ile işletmecisinin en yakın destekcisidir.

Erp12 Restoran Tanıtımı

ERP12 Restoran

ERP12 Restoran ERP12 Restoran

Erp12 Pos,Restoran Sistemi

Coptyright © 2020 Desing By Promaster

İletişim

Konum