P R O M A S T E R

DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM

Perakende Sektörü

Perakende sektöründe, rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerden biridir. Sektör müşteri odaklı çalışma yaptığından kolay ve hızlı manevra yapması gerekmektedir.

İletişime Geçin
f_img
f_img
f_img
Perakende sektörü
Perakende sektörü

Perakende sektörü

Perakende sektöründe, rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerden biridir. Sektör müşteri odaklı çalışma yaptığından kolay ve hızlı manevra yapması gerekmektedir. Perakende sektörünün sorunlarını piyasa şartlarına göre buradan yazmakla bitiremeyiz. Perakende sektörünün küçük işletmelerden tutun, Yerel zincirler, Ulusal zincirlere varan bir yönü de memleketimizde bulunmaktadır. Perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, perakende sektörüne hakim ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizleri ERP12 çatısında buluşturmuştur.

ERP12 de yapılan çalışmalardan biraz bahsetmek gerekirse, Ürünlerin barkodlanması, Depoların düzenlemesi, Ürünlerin sevkiyatı, Hızlı ürün fiyatlandırma ve istediğiniz dizaynlara göre etiket yapabilme, yazar kasalara bilgi gönderimi ve alımları, bütün terazilerle uyumlu çalışması, depolarınızdaki stok durumlarının incelenmesi ve seviyesi düşen stokların hızlı bir şekilde üretici firmalara siparişlerinin hazırlanması, Android cihazlarla tam uyum içinde entegre çalışması, depo sevkiyatları,sayım,mal kabul, şubesel bazda sipariş onaylarına kadar ilerleyen senaryolar ve buna bağlı sektörün daha bir çok istekleri bizlerde mevcuttur. Uygulama alanında gerçekleştirdiğimiz sistemler doğrultusunda sektörün bütün olarak düşünülmüş olup ERP12 de sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığımızı bilmenizi isteriz.

Perakende Sektörüne Mobil Çözümler

İşlemelerin hızlı çözümlerle çağın teknolojisi olan mobil çözümlerle sizlere hizmet veriyoruz

Apple Store
Category: 12 Kasa Cepte
Updated: Ocak 01, 2017
Version: 1.1
Size: 65.2 MB
Language: Çoklu Dil Desteği
Seller: ERP 12 YAZILIM
Google play
Category: 12 Kasa Cepte
Yayın: Ocak 01, 2017
Version: 1.3.4
Boyut: 65.2 MB
Language: Çoklu Dil Desteği
Seller: ERP 12 YAZILIM

©Promaster Danışmanlık ve Bilişim

İletişim

Konum