P R O M A S T E R

DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM

Gıda Sektörü

Gıda sektöründe yaşanan sıkıntıları sektörde olanlar ve bizler bilmekteyiz. Gıda sektörü ödün vermeyi ve sıkı takip gerektiren işlerden bir tanesidir. Gıda sektöründe stok yönetimi, üretim aşamaları çok önemli ve değişkenlik arz etmektedir. Gıda sektöründe üretim takibi, stok maliyetlerini minimize etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Erp12 sektörün zorluklarını tespit ettiğinden; stok yönetimi ve analizlerinizin çok hızlı ve kolay olmasını amaçlamış ve gerçekleştirmiştir. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların talepleri doğrultusunda tecrübelerimizi birleştirerek sizlerin de katkıları ile ERP12 sektörün sonuç odaklı, kolay ve hızlı çözümler sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Gıda sektöründe, Teknoloji kullanımının en üst safhada kullanılması gerektiği bilgisine sahibiz. Barkod otomasyonları, endüstriyel makine parkurları olmadan sektörün işleyişinin tam olarak çalışmayacağını sizlerde bizlerde bilmekteyiz. Teknoloji kullanmadan gıda sektöründe bir adım öteye veya hedeflere ulaşmak pek mümkün gözükmemektedir. Gıda sektöründeki geniş yelpazeye baktığımızda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan teknolojik alt yapı ve ERP12 sektörün en iyi çözüm sunan platformu haline gelmiştir.

Cafe & Restaurant SektörüRestaurant sektörü çok zorlu ve ciddi bir sektördür. Restaurant sektöründe olmazsa olmazların başında üretim gelmektedir.

 

Manavlarda siparişlerin terazi ile sistemin entegre olup ürünlerin hızlı şekilde hesaplanmasını sağlamak ve müşteri bekletmeye son pos sistem ile hızlı satış sistemi.

Kuruyemiş ve aktarlarda siparişlerin terazi ile sistemin entegre olup ürünlerin hızlı şekilde hesaplanmasını sağlamak ve müşteri bekletmeye son pos sistem ile hızlı satış sistemi.

Gıda Sektöründe mobil çözüm

Artık çağımızın gereği olan teknolojiye ERP12 İle gıda sektörüne ayak uydurmanın zamanı.

Online sipariş

Ürünlerinize tam entegre olan anında siparişinizi takip edebileceğiniz online ödeme alabileceğiniz sistem.

Hızlı ve kolay sipariş

Hangi programı kullanırsanız kullanın önemli değil bütün yazılımlarla çalışan mobil uygulama.

©Promaster Danışmanlık ve Bilişim

İletişim

Konum