Eletronik Sektörü

Elektronik Sektöründe nerelerdeyiz.

Gsm mağazalarında

Gsm mağazalarında (IMEI) numarası takibi

Bilgisayar Donanımı

Bilgisayar donanım firmalarında  seri numaralı stok takibi giriş çıkış süreçlerinin takibi.

Beyaz eşya

Beyazeşya sektöründe taksitli satışla takip. Kampanyaları sms ile tüketicilere bilgilendirme sistemi.

Elektronik yedek parça

Elektronik yedek parça sektöründe sınırsız sayıda stok takibi yanısıra ürünleri raf kontrol sistemi ile anında bulma.

Elektronik cihazlarda yaşanan arıza ve sebeplerinin araştırılması AR-GE çalışmaların etkinliği ile kanıtlanmıştır. Sektör; pazarda çok hırslı, rekabet savaşları olan, pazarda en iyi şekilde markalaşma arzusunda olma mücadelesi veren ve ayakta kalmanın yolları da aramaktadır. Günden güne bu hızlı sektörün diğer sorunu elektronik çöplük haline de gelmeye başlamasıdır ve sektör bunun bilincinde olup yakından da takip etmektedir.

Elektronik sektörünü ERP12 olarak bizlerde yakından takip etmekteyiz.

Teknolojinin gelişiminden haberdar olmak zorundayız. ERP12; Elektronik sektörünün neresinde görev almaktadır sorusuna yanıtımız şu olacaktır. Erp12 olarak sektörün geniş yelpazesinde bizler varız.

Üretimden, satışa kadar geçen süreçlerde olmaya da devam edeceğiz.

Beyaz eşya, Gsm şirketleri, Bilgisayar Donanımı ve bazı elektronik sektöründeki firmalar için geliştirmiş olduğumuz ERP12; firmaların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Çok kısa olarak ERP12 işleyiş kısmından bahsedecek olursak eğer,

Seri numarası takibi,

Gsm mağazalarında (IMEI) numarası takibi, Sınırsız sayıda stok takibi, Barkod, Şubeli çalışmalarda internet koptuğunda offline çalışması, Anlık ciro izleme, Kar ve zarar analizleri, Kampanyaları sms ile tüketicilere bilgilendirme vb. özelliklerimiz mevcuttur.

“Günden güne hızlı bir ivme kazanan Elektronik sektörü ülke çapında dikkatleri üzerine toplamaktadır. Elektronik sektörü çok büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Bu hızlı sektörün en büyük kuralı müşteriye kadar ulaşan cihazların takibi, garantisi ve memnuniyetidir.”

Teknoloji devlerinde iş ortaklarımız.

©Promaster Danışmanlık ve Bilişim

İletişim

Konum