P R O M A S T E R

DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM

Dosyalarınızı sıkıştırıp arşivliyoruz %98 e kadar sıkıştırma Kurumsal PDF/A Akış Arşivleme

Netvault Arşiv Sisteminde, dokümanlar üretildikleri şekilde saklanır. Bu doğrultuda, dokümanlara ulaşmak için veriyi yeniden oluşturmaya gerek kalmaz.Gerekli dokümanlar Netvault sisteminden çekilerek, yazıcı ya da e-posta kanalına yönlendirilebilir. Kurumsal PDF/A, Arşivleme Akışı(AFP, Postscript): Netvault, müşterinin PDF ve PDF/A dokümanlarının anlık olarak güvenilir ve güvenli ortamda saklanmasını sağlar.

1 saniyeden daha kısa sürede dokümanların milyonlarca kişi tarafından izlenmesini sağlar.
%98 e kadar PDF/A (2 milyon PDF/A 10 GB’lık disk alanı), 1:90 akış (2 Milyon sayfa 1 GB disk alanı) Arşivleme sıkıştırma oranı: Depolama ihtiyaçları Netvault ile artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Yapılandırılabilir sıkıştırma motoru, aynı anda online sunumlar için hazırlanan belgeleri % 98 oranına kadar sıkıştırabilir.

E-Arşiv fatura

e-Arşiv fatura, otomatik veri kaydı ile çok az hatanın meydana geldiği elektronik ortamda kesilen ve kestiğiniz tüm faturaları, e-Fatura mükellefi olmayan işletmelere ve son kullanıcılara, dijital ortamda gönderme sistemidir

E-Arşiv mükellefi

e-Arşiv mükellefi, e-Fatura sitemine kaydı olmayan kullanıcıların zorunlu olarak e-Arşiv kullanmasını kapsar. e-Arşiv 'e geçen kullanıcılar e-Fatura kullanıcısı olmayan firma yada kuruluşlara fatura kesebilir.

Promaster Danışmanlık ve Bilişim

İletişim

Konum