P R O M A S T E R

DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM

Cafe & Restaurant Sektörü

Restaurant sektörü çok zorlu ve ciddi bir sektördür. Restaurant sektöründe olmazsa olmazların başında üretim gelmektedir. Restaurant sektöründe bir ürünün üretim aşaması, maliyet hesabının yapılması, fire hesabı, genel giderler dahil olmak üzere ürünün henüz hammadde iken maliyet hesaplarının yapılması, satış fiyatlarının belirlenmesi ile başlamaktadır.

Restaurant sektöründe sadece dokunmatik ekran, garson, android uygulaması ya da yazar kasa önemli bir rol teşkil etmiyormuş gibi gözükse de bütün işlemlerin bu cihazlar üzerinde olduğunu unutmamak gerekiyor. ERP12; Restaurant sistemleri konusunda yılların tecrübesi ile birlikte yeteneklerini ispatlamış durumdadır. Restaurant garson kontrolü, Mutfak kontrolü, Vezne’nin kontrolüne kadar uzanan bir yapı mevcuttur. Sizlerin de bildiği gibi restaurant işletmeciliği oldukça zor bir konudur.

Restaurant , cafe sistemleri ile ilgili yeni uygulanacak olan, yeni nesil yazar kasa sistemleriyle tam entegre çalışması da söz konusudur. Patronun merkezde olmadan android cep telefonundan alabileceği raporlarımız kullanımınıza hazır şekilde programımız içerisinde yerini almıştır.

Restaurant sistemlerinde kolay ve hızlı olmak mecburiyetindeyiz. Müşteri masaya oturduğu andan itibaren, Tablet menü verip buradan istediği yemeği seçebilir, seçtiği yemeğin özelliklerini fiyatlarını inceleyebilmektedir. Müşteri ürünlerini seçtiğinde direkt olarak garsonu tablet menü çağırmaktadır. Garson tabletten siparişi onaylar ve işlem başlamış olur. Burada müşteriye tablet menü vermeden de garsonun android el terminalinden hızlı ve kolay siparişi alma imkanı mevcuttur. Garson siparişi geçtiğinde mutfakta bulunan tablete, yazıcılara çıktı gönderir. Mutfak hazırlama safhasında işlemi bitirdiğinde tabletten işlemin bittiğini belirtir. Yemeğin hazır olduğu bilgisi garsona titreşim mesaj yolu ile iletir. Garson mutfaktan sipariş verilen malzemeleri alır ve müşterinin masasına bırakır.

Bu arada İşletme Sahibi, işletmenin iç ve dış mekanların da neler olduğunu ve bizim çocuklar ne iş yapmış, ne durumdalar diye merak eder.

Nakit, kredi kartı, banka, müşteri doluluk oranı, müşterinin ne yediğine veya ne içtiğine varıncaya kadar uzanan bir listeyi; PATRON UYGULAMASI ekranında izleyebilmekte detaylı raporlar alabilmektedir.

Biz kaldığımız yerden devam edelim. Müşteri masasını değiştirmek istediğinde, garson sadece Android uygulamasında masa üzerine dokunması ile Masa Taşıma işlemi yapılmış olur.Masada birden fazla tüketici olduğunda,herbirinden aynı anda yapmış oldukları tüketim bedelleri tahsil edilebilir.

Restaurant sektöründe garsonların sipariş sistemi ile masada kolay sipariş almaları her daim önemlidir.Bu işlem restoranlardaki işleyişleri hızlandırır.

Garson uygulaması ile entegre olan mutfak uygulaması ise siparişlerin hızlı şekilde hazırlanması ve garsona bilgi verilmesi ile sağlanır ve mutfaktaki ustaların çalışma performanslarını takibi yapılabilir.

Yemek sepeti ile tam entegre çalışarak yemek epetinden gelen siparişlerin sisteme otamatik düşmesi ve patin götürülme sürecinin yapılması işleyişi kolaylaştırması müşterilerinize sunduğumuz diğer çözümlerden biridir.

Restoran sektörün özel

Artık çağımızın gereği olan teknolojiye ERP12 İle restoran sektörünede uyarlıyabiliyoruz.

Online sipariş

Ürünlerinize tam entegre olan anında siparişinizi takip edebileceğiniz online ödeme alabileceğiniz sistem.

Hızlı ve kolay sipariş

Hangi programı kullanırsanız kullanın önemli değil bütün yazılımlarla çalışan mobil uygulama.

Paketçi

Siparişleri götüren paketçileri de takibi ile müşterileriniz siparişleri nerede görebilir.

©Promaster Danışmanlık ve Bilişim

İletişim

Konum